تبلیغات
آموزش آشپزی,آشپزی ایرانی,سایت آشپزی - استخدامی تامین اجتماعی

استخدامی تامین اجتماعی

نوشته: در: شنبه 16 مهر 1390 | نظرات()


مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
 
آزمون استخدامی تأمین اجتماعی چهارم آذر90 برگزار می‌شود
 
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از برگزاری آزمون استخدامی تأمین اجتماعی در چهارم آذر سال جاری خبر داد و گفت: با برگزاری این آزمون كمبود نیروی انسانی به عنوان یكی از مشكلات حوزه‌های درمانی و بیمه‌ای تأمین اجتماعی برطرف می‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رحمت‌الله حافظی راه‌اندازی مركز داده‌های سازمان تأمین اجتماعی را از دیگر برنامه‌های سال جاری این سازمان عنوان كرد و گفت: امیدوارم تحول در سازمان تأمین اجتماعی از طریق خدمات غیرحضوری امكان پذیر شود و با راه‌اندازی مركز داده‌ها شاهد ایجاد تحول اساسی در خدمات تأمین اجتماعی باشیم.
 
 
وی در خصوص سفرهای استانی مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی گفت: پیش از سفرهای استانی كارشناسان حوزه‌های مختلف به استان اعزام می‌شوند و گزارشی از مشكلات و كاستی‌های استان ارائه می‌دهند و در حین سفر نیز تمام مراكز بیمه‌ای و درمانی مورد بازدید قرار گرفته و در جلسه‌ شورای اداری تصمیمات مقتضی برای رفع مشكلات استان اتخاذ و اجرای مصوبات شورای اداری نیز با دقت تمام پیگری می‌شود.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی ارائه خدمات درمانی عادلانه به بیمه‌شدگان در سراسر كشور را از دیگر برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی تأمین اجتماعی بر‌شمرد و گفت: در حال حاضر تنها 20 درصد بیمه‌شدگان به مراكز درمانی ملكی مراجعه می‌كنند و 80 درصد دیگر از خدمات دولتی بهره‌مند می‌شوند كه برای رفع این مشكل در حال رایزنی با وزارت بهداشت هستیم تا امكان ارائه خدمات درمانی مشابه با مراكز ملكی در این بیمارستان‌ها فراهم شود و دریافت فرانشیز مشابه با مراكز صورت گیرد.
وی همچنین با بیان این مطلب كه در قالب برنامه پنجم توسعه تكلیف شده است كه قانون تأمین اجتماعی بازنگری و اصلاح شود و این فرصت مناسب به صورت تكلیف قانونی برای سازمان ایجاد شده است، گفت: قانون تأمین اجتماعی فعلی متعلق به سالیان پیش و قدیمی است و این قانون پاسخگوی نیاز امروز جامعه نیست.
وی، افزود: ما مجری قانون هستیم و برای اجرای بهتر آن و ارائه خدمات مطلوبتر، باید ابزاری قدرتمند و به روز داشته باشیم كه در حال حاضر با قانون فعلی نمی‌توانیم به درستی پاسخگوی نیازها باشیم و بازنگری قانون یك نیاز ضروری برای تأمین اجتماعی است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی،گفت: برای اصلاح و بازنگری قانون تأمین اجتماعی نیازمند نظر كارشناسی كاركنان و شركای اجتماعی سازمان هستیم و بی‌شك بازنگری در قانون باعث ارتقا خدمات وتعهدات سازمان تأمین اجتماعی نیاز خواهد شد.

تبلیغات
درباره ما


برچسب ها

پیوند ها

1
آخرین بازی های آنلاین :
تمامی حقوق در انحصار این وبگاه میباشد و هرگونه كپی برداری غیر مجاز و شرعا حرام است. طراحی شده توسط : آریاتمپ